„Droga czytelniczko, drogi czytelniku!”

„Witaj na mojej stronie internetowej! Skoro już u mnie gościsz znaczy, że interesuje Cię tematyka zdrowego, pozytywnego odżywiania! Bardzo mnie to cieszy! Zrobiłeś już pierwszy krok ku poprawie samopoczucia!”

Aneta Chmiel
Kontakt

Co dalej? Cóż, należy Ci się kilka informacji na mój temat. Kim jestem? Czym się zajmuję i czego się możesz ode mnie dowiedzieć? Zacznę od tego, iż jestem dietetykiem, biologiem i Mamą wspaniałej i ciekawskiej istoty, jaką jest Jagoda. Chciałabym Ci pokazać, że nauka zdrowych nawyków żywieniowych może być wspaniałą przygodą zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka! Mam też nadzieję, że zarażę Cię pozytywnym nastawieniem do gotowania i chęcią dbania o siebie poprzez zdrowe jedzenie.

Pakiety

Chętnie pomagam dzieciom i ich rodzinom, kobietom w ciąży, mamom karmiącym piersią, mężczyznom, osobom, które bezskutecznie próbują pozbyć się nadwagi lub walczącym z otyłością. Nie straszne są mi również niedobory pokarmowe oraz choroby dietozależne, a także nietolerancje pokarmowe, alergie, niska masa ciała i profilaktyka chorób cywilizacyjnych. Prowadzę warsztaty żywieniowe dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią, oraz warsztaty dotyczące rozszerzania diety niemowląt metodą BLW (Baby Led Weaning lub polska wersja nazwy – Bobas Lubi Wybór) To tak pokrótce 🙂 Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej, zapraszam Cię do kontaktu!

Moje Specjalizacje