Skip to main content

„Droga czytelniczko, drogi czytelniku!”

„Witaj na mojej stronie internetowej! Skoro już u mnie gościsz znaczy, że interesuje Cię tematyka zdrowego, pozytywnego odżywiania! Bardzo mnie to cieszy! Zrobiłeś już pierwszy krok ku poprawie samopoczucia!”

Aneta Chmiel
Kontakt

Co dalej? Cóż, należy Ci się kilka informacji na mój temat. Kim jestem? Czym się zajmuję i czego się możesz ode mnie dowiedzieć? Zacznę od tego, iż jestem dietetykiem, biologiem i mamą wspaniałej i ciekawskiej istoty, jaką jest Jagoda. Chciałabym Ci pokazać, że nauka zdrowych nawyków żywieniowych może być wspaniałą przygodą zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka! Mam też nadzieję, że zarażę Cię pozytywnym nastawieniem do gotowania i chęcią dbania o siebie poprzez zdrowe jedzenie.

Pakiety

Współpracuję z osobami, które:

  • chcą na stałe zmienić nawyki żywieniowe,

  • bezskutecznie walczą z nadwagą lub otyłością,

  • chcą dopasować dietę do różnych schorzeń,

  • chcą nadrobić niedobory pokarmowe.

Pomagam dzieciom i ich rodzinom, kobietom w ciąży, mamom karmiącym piersią, mężczyznom. Prowadzę warsztaty żywieniowe (m. in. dla seniorów, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, warsztaty dotyczące rozszerzania diety metodą BLW). To tak pokrótce 🙂 Jeżeli chciałabyś/chciałbyś wiedzieć więcej, zapraszam Cię do kontaktu!

Moje Specjalizacje
Call Now Button